API TRADE

Sprawdź zakres naszej pełnej oferty: 

MAŁE KASY FISKALNE

Nowoczesne i niezawodne małe kasy fiskalne renomowanych producentów. Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz załatwianiu niezbędnych formalności.

MAŁE KASY FISKALNE

DUŻE KASY FISKALNE

Nowoczesne średnie i duże kasy fiskalne renomowanych producentów. Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz załatwianiu niezbędnych formalności.

DUŻE KASY FISKALNE

DRUKARKI FISKALNE

Nowoczesne drukarki fiskalne renomowanych producentów. Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz załatwianiu niezbędnych formalności.

DRUKARKI FISKALNE

OPROGRAMOWANIE

Programy przeznaczone do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej oraz rozrachunków w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych o różnym profilu.


OPROGRAMOWANIE

CZYTNIKI KODÓW

W zależności od przeznaczenia i zastosowania czytniki mają różne konstrukcje, moduły skanujące i interfejsy pozwalające na przesyłanie zdekodowanych danych do systemu.

CZYTNIKI KODÓW

SPRAWDZARKI CEN

Sprawdzanie i wyświetlanie ceny towaru, dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego mają szerokie możliwości graficznej prezentacji towarów.

SPRAWDZARKI CEN

KOLEKTORY DANYCH

Idealnie nadają się do zarządzania operacjami w magazynie, centrach, hurtowniach, halach produkcyjnych oraz punktach obsługi klienta.

KOLEKTORY DANYCH

SZUFLADY DO KAS

Przegrody są wyjmowane, a szerokość przedziałów na banknoty może być regulowana. Od spodu szuflad znajduje się przycisk awaryjnego otwierania.

SZUFLADY DO KAS

WAGI

Szerokie zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, począwszy od małych sklepów, poprzez średnie i duże obiekty, oraz hipermarkety.


WAGI

METKOWNICE

Umieszczanie ceny na towarze to najprostsze zadanie, do którego niezbędne będą metkownice do nabycia w naszej firmie.METKOWNICE

MATERIAŁY

Niezbędne materiały eksploatacyjne do wszelkich kas fiskalnych i drukarek fiskalnych – szeroki wybór tylko w Api Trade.

MATERIAŁY

LISTWY I ZASILACZE UPS

Tylko w Api Trade najlepsze bezawaryjne zasilacze UPS oraz niezawodne listwy przeciwzakłóceniowe – polecane przez naszych Klientów.

LISTWY I ZASILACZE UPS