O NAS

Wysoka jakość usług 

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

 

WITAMY W API TRADE

API Trade zajmuje się sprzedażą i serwisem drukarek i kas fiskalnych, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Wśród naszych Klientów są supermarkety, sklepy i sieci sklepów różnych branż, hurtownie, punkty usługowe, bary i restauracje, spółdzielnie mieszkaniowe, kancelarie prawnicze, dealerzy samochodowi, biura handlowe, wydawnictwa, fabryki i inne zakłady przetwórcze, jednostki samorządu terytorialnego i agendy rządowe, muzea, kasyna, ośrodki rekreacyjne i sportowe i inne, które zakupiły u nas drukarki i kasy fiskalne oraz inne urządzenia.

Szukamy i znajdujemy Klientów wszędzie tam, gdzie użytkowane są urządzenia fiskalne lub sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie do wspomagania pracy firm, a jednocześnie potrzebny jest szybki i niezawodny serwis. Świadczymy usługi na rzecz naszych Klientów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny serwis urządzeń. Po podpisaniu odpowiednich umów jest on dostępny dla naszych Klientów non stop. Taka organizacja serwisu powoduje, że Api Trade przy wyborze konfiguracji sprzętu i oprogramowania dla Klienta, zawsze wytypuje sprzęt najmniej awaryjny. Tylko to gwarantuje serwisantom możliwość spędzania nocy, sobót i niedziel z rodziną, a nie podczas interwencji u Klienta.

elektronik_baner640

 

DLACZEGO MY?

 

Strategia działania naszej firmy, poza rozwojem własnej sieci serwisu i sprzedaży, zakłada współpracę z firmami o podobnym potencjale technicznym i organizacyjnym oraz zbliżonym profilu działania z terenu całej Polski. W okresie ostatnich kilkunastu lat umożliwiło to nam obsługę wielu kontraktów o zasięgu ogólnokrajowym; najczęściej instalację i serwis systemów kasowo-komputerowych w sieciach sklepów i licznych punktach usługowych.

Zapraszamy do korzystania z usług Api Trade Sp. z.o.o.


Api o nas
kasy fiskalne warszawatanie drukarki fiskalnedrukarki fiskalne warszawatanie kasy fiskalne

ZADZWOŃ:

(22) 631-40-78